Новости

Книга «Мисливська зброя Росії»

Ця книга «Мисливська зброя Росії» написана Віктором Миколайовичем Шунковим є подарунковим виданням, перша публікація якого була у 2012 році. Це одна з перших книг, в якій представлений детальний огляд мисливської стрілецької та холодної зброї, яка розроблена збройовими майстернями імператорської Росії, СРСР та нинішньою Російською Федерацією у період XX-XI ст.
У книзі представлена ​​інформація про дробовики, рушниці та ножі з чудово ілюстрованими малюнками та кольоровими фотографіями. У книзі розповідається про моделі, які за останні 10-15 років не описані в інших виданнях, так як до моменту випуску цієї книги було багато видань, перекладених з англійської, німецької та інших мов на російську мову, видання були написані в період з 2000 по 2005 рік. Книга в подарунковому виконанні зацікавить любителів полювання та подорожей.
Видавництво книги - "ЕКСМО", м. Москва. Формат книги 60х84, гарнітура «Балтика», друк офсетний, папір крейдований, тираж 3 000 прим. Книга виконана в шкіряній палітурці зі вставками малюнків під ламінатом. Кути плетіння скріплені металевими анодованими скобами.
Книги Новини