Новости

Годинник DOXA

DOXA в перекладі з грецької- як загальноприйнята думка, а також СЛАВА. Саме під такою назвою в 1889р у віці 20 років Джордж Елі Дюкоммен відкриває своє підприємство з виробництва годинників. Джордж Елі Дюкоммен годинну майстерність освоював з 12 років, так як ріс у бідній родині, і щоб допомагати рідним довелося рано почати працювати.

Спеціалізацією компанії був годинник для авіації і автомобільної галузі, а також кишеньковий годинник-хронометр. В 1908р був запатентований механізм з запасом ходу 8 днів, він застосовувався в гоночних автомобілях різних виробників, в тому числі Мерседес і BUGATTI. Компанія бере участь у багатьох міжнародних виставках, завойовує нагороди, стає популярною в країнах Європи. Пізніше лінійка годинників поповнюється серіями для подорожей, полювання, а також випускаються ювелірні колекції.
Під кінець 1960-х років вийшли в продаж моделі для дайвінгу з помаранчевим циферблатом. При створенні даної серії брали участь багато відомих дайверів, в тому числі Жак Кусто.

Представлений годинник приблизно 60-70рр минулого століття, корпус із золота 585 проби (14к), вага благородного металу близько 15,5грм. Діаметр корпусу 37мм, відстань між вушками 45мм. Циферблат білий з позолоченими стрілками, під цифрою 12 логотип DOXA, і трохи нижче напис ANTIMAGNETIQUE. Механізм з логотипом DOXA і написом swiss made. Ззаду на корпусі вибитий номер, загальна вага годинника з механізмом і склом 33,3грм.
Годинники Новини