Перезвоним за 5 мин
Оставьте номер и мы свяжемся с Вами в течение 5 минут!
Также Вы можете позвонить нам самостоятельно
+380 (99) 519 78 78; ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀+380 (98) 519 78 78

Купівля старовинних та антикварних годинників

Годинники
Перший годинник у сонячному та пісочному вигляді був винайдений людством понад 10 тисячоліть до нашої ери. Однак історія винаходу перших механічних годинників достовірно невідома. Найбільш поширена гіпотеза говорить про те, що їх винайшов німецький чернець Герберт наприкінці X століття. Широке застосування годинників з механічним механізмом отримали лише на рубежі XIII-XIV століть.

Годинник – не лише прилад для вимірювання часу. Багато старовинних, як і годинників виробництва Швейцарії, СРСР можуть мати антикварну і колекційну цінність.
Годинники
Перший годинник у сонячному та пісочному вигляді був винайдений людством понад 10 тисячоліть до нашої ери. Однак історія винаходу перших механічних годинників достовірно невідома.

Найбільш поширена гіпотеза говорить про те, що їх винайшов німецький чернець Герберт наприкінці X століття.
Широке застосування годинників з механічним механізмом отримали лише на рубежі XIII-XIV століть.
Годинник – не лише прилад для вимірювання часу. Багато старовинних, як і годинників виробництва Швейцарії, СРСР можуть мати антикварну і колекційну цінність.

Продаж антикварного годинника – справа досить серйозна і підходити до неї потрібно максимально відповідально, оскільки багато старовинних годинників мають досить велику цінність, що може принести їх власнику чималу фінансову вигоду від угоди продажу такої речі.

Компанія «History» спеціалізується на скуповуванні годинників у Києві та по всій Україні. Нам цікаві наручні, настінні, кишенькові, камінні, підлогові годинники, а також хронометри виробництва багатьох країн світу. Насамперед, це годинники, зроблені у Швейцарії та СРСР у XVIII-XX століттях. Ми готові викупити у Вас нагородний годинник, хронографи з дорогоцінних металів, військові та авіаторські варіанти та багато інших.

Скупка радянських годинників. Які моделі можна продати дорого?

Годинник часів радянської епохи по праву можна виділити як окремий напрямок у годинниковій індустрії. Деякі моделі сьогодні оцінюються нарівні з хронографами виробництва Швейцарії та Німеччини. Прототипами багатьох моделей радянських наручних та кишенькових годинників служили їх швейцарські аналоги, тому їх механізми по праву вважаються надійними та довговічними. Крім того, багато моделей виготовлялися в корпусах з дорогоцінних металів та успішно йшли на експорт.

Найбільш цінним годинником СРСР можна назвати Кишеньковий годинник «Блискавка» вироблений у 1917 році, мініатюрну модель «Чайка», наручний годинник «Зоря», командирські «Польоти» виробництва 1940-х років, а також наручний годинник «Ракета». Ці моделі мають свою унікальність і високо оцінюються колекціонерами.

Скупка швейцарських годинників

Швейцарія – батьківщина багатьох відомих мануфактур, вироби яких високо цінуються у всьому світі. Виробників годинників в Швейцарії настільки багато, що перераховувати їх усіх навіть немає сенсу. Насамперед, нас цікавлять моделі, виготовлені до 1970 року. Викуп швейцарського годинника виробництва початку XX століття може бути здійснений за дуже високою ціною. Тому, якщо у Вас є на руках такий годинник – навіть не надумайте нести його в ломбард, де за вироб запропонують справжні копійки. Звертайтеся одразу до кваліфікованих оцінювачів, які зможуть назвати реальну ринкову вартість хронографа.

Оцінка годинників

Щоб чітко зрозуміти та усвідомити цінність Вашого екземпляра, варто звертатися до експертів, які спеціалізуються на цих виробах. Ми пропонуємо таку послугу, як безкоштовна оцінка годинників онлайн. Для того, щоб отримати експертну оцінку хронографа, досить просто надіслати нам його фото у всіх ракурсах, і ми максимально оперативно назвемо Вам приблизну вартість виробу, яка максимально наближатиметься до реальної.

Кінцева вартість викупу може бути названа тільки на місці, при огляді стану механізму, покриття, визначення справжності.
Продати
Хочете продати антикваріат?
Заповніть коротку форму і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!
Ваш предмет
Завантажте фото, якщо є
Не можна допустити, щоб годинник і календар затьмарили той факт, що кожна мить життя - це диво - і таємниця.
Герберт Уеллс
Які фактори впливають на вартість годинника?
Насамперед, це його стан. Це відноситься як до зовнішнього вигляду виробу, так і до стану самого механізму. Також на ціну викупу впливатиме рідкість та колекційна цінність конкретного екземпляра.
Як відбувається викуп годинників у Києві?
Процес купівлі досить простий. Насамперед Вам необхідно надіслати нам фотографії, що відображають зовнішній стан хронографа. Якщо модель буде цікава і її зовнішній стан спочатку нас влаштує, ми запросимо Вас до нашого офісу для здійснення угоди купівлі-продажу. Кінцеву вартість буде названо експертом на місці.

Детальніше про годинники

Детальніше про годинники

Передзвонимо за 5 хв
Залиште номер і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!
Також Ви можете зателефонувати нам самостійно
+380 (99) 519 78 78; ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀+380 (98) 519 78 78
Зв'яжіться з нами!
Telegram WhatsApp Viber Mail Phone