Перезвоним за 5 мин
Оставьте номер и мы свяжемся с Вами в течение 5 минут!
Также Вы можете позвонить нам самостоятельно
+380 (99) 519 78 78; ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀+380 (98) 519 78 78

Продати монети дорого у Києві

Монети
Не секрет, що все має свою цінність і за все потрібно платити. Тому починаючи з зародження товарообігу та торгівлі для людей, було встановлено єдині засоби оплати. Одними з таких є як не дивно - гроші, зокрема монети. Різновидів монет існує незрівнянна кількість, починаючи від країни випуску, року, форми закінчуючи матеріалом, з якого вони створені. Кожна монета має свою цінність тому що апріорі витрати на її виробництво вище ніж її номінал.
Монети
Різновидів монет існує незрівнянна кількість, починаючи від країни випуску, року, форми закінчуючи матеріалом, з якого вони створені.

Кожна монета має свою цінність тому що апріорі витрати на її виробництво вище ніж її номінал.

Наша компанія вже багато років займається оцінкою та покупкою різних монет. Звернувшись до нас, ви дізнаєтеся про свою монету, зокрема матеріал виготовлення, номінал, рік випуску, її категорію (колекційна, ювілейна, пам'ятна). Зробивши детальний аналіз, експерт запропонує Вам найкращу ціну, яка ґрунтуватиметься насамперед на цінності монети та її стані.

Монети Російської імперії (Царської Росії)

Цінуються тільки в хорошому стані. Це означає, що копані, погнуті зразки, а також ті, що мають значні потертості, не становлять високої цінності і ми не займаємося їх покупкою. Проте, деякі типи монет певних років випуску можуть становити великий інтерес. Монети Російської імперії зі срібла та золота завжди оцінюються індивідуально, виходячи з їхнього стану та рідкості. Будемо раді бачити Ваші фото для оцінки.

Монеты СРСР

Радянські монети цінуються лише певних років випуску. Як правило, монети, які викарбувані в 1961-1991 роках не становлять жодної колекційної цінності, оскільки вони збереглися у величезних кількостях та чудовому стані. Інтерес із монет радянської епохи представляють лише деякі зразки ранніх випусків, що досить збереглися. Це можуть бути як рідкісні різновиди, і різні виробничі браки – односторонні чекани та інших. дефекти.

Оцінка монет

Вартість будь-якої монети визначається її тиражем, рідкістю, і, звичайно ж, станом. Хороший стан монети сильно підвищує її, і навпаки, якщо монети рідкісна, але збереглася погано – її ціна буде сильно занижена. Ми робимо безкоштовну оцінку монет із золота, срібла, паладію, платини, міді та різних сплавів. Допоможемо Вам оцінити старовинні та сучасні монети.

Продати
Хочете продати антикваріат?
Заповніть коротку форму і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!
Ваш предмет
Завантажте фото, якщо є
Монета, що працею придбана, дорожче, ніж дарована скарбниця.
Алішер Навої

Монети України часів незалежності

Певну цінність мають лімітовані серії пам'ятних та ювілейних монет, емітованих Національним Банком України. Як правило, це срібні та золоті монети 1996 року – наших днів.

Монети з усього світу

Металеві грошові одиниці різних країн світу, випущені після 1950-х років, як правило, колекційної або нумізматичної цінності не мають, тому ми можемо розглянути до придбання лише певні рідкісні зразки іноземних монет. Якщо у вас є такі – надсилайте фото для оцінки.

Якщо Вам потрібно продати монети – звертайтесь до нас і ми запропонуємо максимальну ціну на ринку, яка буде цікава.
Які монети представляють найбільший інтерес для нас?
Найбільший інтерес для нас представляють царські срібні та золоті монети часів Російської імперії. Також ми купуємо рідкісні монети СРСР, різні іноземні монети зі срібла та золота.
Як відбувається скуповування монет у Києві?
Насамперед потрібно сфотографувати монету з усіх ракурсів – аверс та реверс, торець. Отримані фото гарного розміру та якості надсилайте нам. Також не забудьте залишити свої контакти. Ми розглянемо Ваші екземпляри у найкоротший час та дамо попередню оцінку по телефону. Якщо ціна Вас влаштує, Ви зможете під'їхати до нашого офісу в м. Києві та продати монети за запропонованою нами вартістю.
Які фактори впливають на кінцеву вартість монети?
Основний та вирішальний фактор – це рідкість екземпляра. Чим менша кількість збереглася до наших днів – тим більшою буде ціна. Існують екземпляри, кількість яких у світі – не більше ніж 3-5 штук.

Вік та термін виготовлення також відіграє важливу роль.

Ступінь безпеки. Від того, наскільки добре збереглася монета, залежатиме її колекційна вартість. Якість карбування теж має значення.

Метал. Примірники зі срібла та золота мають найвищу вартість. Як мінімум, така монета не буде оцінена нижче за ринкову вартість самого дорогоцінного металу.

Попит. Якщо на певний екземпляр є підвищений попит на ринку, його буде оцінено вище.

Детальніше про монети

Детальніше про монети

Передзвонимо за 5 хв
Залиште номер і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!
Також Ви можете зателефонувати нам самостійно
+380 (99) 519 78 78; ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀+380 (98) 519 78 78
Зв'яжіться з нами!
Telegram WhatsApp Viber Mail Phone