Перезвоним за 5 мин
Оставьте номер и мы свяжемся с Вами в течение 5 минут!
Также Вы можете позвонить нам самостоятельно
+380 (99) 519 78 78; ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀+380 (98) 519 78 78

Оцінка та скупка старовинної порцеляни у Києві

Фарфор
Порцеляна – вид кераміки, який широко застосовувався і продовжує застосовуватися до сьогодні для виготовлення предметів посуду, статуеток та інших предметів декору. Прикрашається шляхом художнього розпису.

Посуд та інші фарфорові вироби є предметом колекціонування і поряд з іншим антикваріатом на них завжди є попит, який обумовлений такими причинами, як краса фарфорових виробів, їх довговічність і міцність.
Фарфор
Порцеляна – вид кераміки, який широко застосовувався і продовжує застосовуватися до сьогодні для виготовлення предметів посуду, статуеток та інших предметів декору.

Прикрашається шляхом художнього розпису.

Посуд та інші фарфорові вироби є предметом колекціонування і поряд з іншим антикваріатом на них завжди є попит, який обумовлений такими причинами, як краса фарфорових виробів, їх довговічність і міцність.

Компанія «History» професійно займається оцінкою та скупкою порцеляни у населення. Нас цікавить як старовинний фарфоровий посуд, так і різного роду декор та предмети інтер'єру – статуетки, вази та ін. Особливий інтерес для покупки мають екземпляри, що мають певну історичну цінність. Предмети мистецтва з порцеляни, як і старовинний посуд, з кожним днем стає тільки дорожчим, але продати антикварну порцеляну, особливо за досить вигідною вартістю – завдання аж ніяк не просте. Саме тому ми готові абсолютно безкоштовно зробити оцінку порцелянових сатуеток та посуду онлайн, а якщо вони нас зацікавлять, то і викупити їх у Вас.

Також нам будуть цікаві фарфорові табакерки, сервізи, еполети, сувенірна продукція та навіть гудзики. Пропонуйте!

Оцінка порцеляни

Оцінка вартості кожної речі проводиться в індивідуальному порядку. До уваги ми завжди беремо цілу низку факторів, серед яких:

  1. Вік виробу. Чим старіша Ваша порцеляна, тим більшу ціну ми зможемо запропонувати за неї при викупі.
  2. Збереження виробу. Якщо на предметі відсутні різні пошкодження у вигляді потертостей, сколів, подряпин, тріщин – він завжди оцінюватиметься за найвищою вартістю. У випадку ж, коли є значні вади – у викупі виробу може бути зовсім відмовлено.
  3. Унікальність та рідкість. Старовинні речі, які були виготовлені малими партіями, мають вищу вартість, ніж серійні вироби радянської епохи, які вироблялися якщо не мільйонами, то десятками тисяч.
Продати
Хочете продати антикваріат?
Заповніть коротку форму і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!
Ваш предмет
Завантажте фото, якщо є
Скло, порцеляна та репутація легко дають тріщину і ніколи повністю не відновлюються.
Бенджамін Франклін

Де та кому продати фарфор?

Продати вироби з порцеляни можна у багатьох місцях. Це можуть бути як дошки оголошень, так і різні онлайн барахолки та аукціони, блошині ринки і навіть ломбарди. Але майте на увазі, що така висока вартість, яку можемо запропонувати ми, не може бути запропонована в жодному з вищезгаданих місць. Ломбарди та різні пройдисвіти з дощок оголошень прагнутимуть викупити дорогу річ за копійки і потім перепродати її

Як уже говорилося вище, в сферу наших інтересів входять різні фарфорові вироби – від посуду, до гудзиків, тому ми завжди відкриті для Ваших пропозицій. Розглянемо докладніше які предмети з фарфору ми можемо у Вас викупити.

Скупка Радянського та агітаційного фарфору

Радянська епоха була багата на фарфорові вироби. Безліч фабрик по всьому СРСР виробляли різні колекційні предмети та агітаційний фарфор. Особливо цінуються вироби таких знаменитих фабрик, як:

Дулівський фарфоровий завод

Ленінградський завод фарфорових виробів

Першотравневий фарфоровий завод

Київський ЕКХЗ

Ризька порцелянова фабрика

Багато виробів перерахованих вище мануфактур можуть представляти великий інтерес, і ми з радістю розглянемо їх до покупки
Скільки коштує порцелянова статуетка?
Вартість радянської порцелянової статуетки складається в основному з її стану та колекційної цінності (рідкості). Чим меншим тиражем статуетка була виготовлена, тим більшу вартість вона матиме на ринку антикваріату.
Який фарфор ми готові оцінити найдорожче?
Насамперед, це довоєнні вироби, статуетки до 1991 року випуску, унікальні та авторські скульптури, фігурки з авторським та рідкісним розписом, агітаційні порцеляни часів СРСР.

Детальніше про фарфор

Детальніше про фарфор

Передзвонимо за 5 хв
Залиште номер і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!
Також Ви можете зателефонувати нам самостійно
+380 (99) 519 78 78; ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀+380 (98) 519 78 78
Зв'яжіться з нами!
Telegram WhatsApp Viber Mail Phone