Перезвоним за 5 мин
Оставьте номер и мы свяжемся с Вами в течение 5 минут!
Также Вы можете позвонить нам самостоятельно
+380 (99) 519 78 78; ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀+380 (98) 519 78 78

Оцінка та скуповування старовинних ікон

Ікони
Образи святих зустрічаються у всіх країнах християнського світу. Створення перших ікон відноситься до євангеліста Луки, який, за переказами, написав перші ікони Божої Матері, а також святих апостолів Петра та Павла. Найбільш давні ікони, що дійшли до наших часів, відносяться до VI століття.

У багатьох людей ікони зберігаються як сімейна реліквія і передаються з покоління в покоління. І якщо вони збереглися у доброму стані, ми готові їх викупити.
Ікони
Образи святих зустрічаються у всіх країнах християнського світу. Створення перших ікон відноситься до євангеліста Луки, який, за переказами, написав перші ікони Божої Матері, а також святих апостолів Петра та Павла.

Найбільш давні ікони, що дійшли до наших часів, відносяться до VI століття.
У багатьох людей ікони зберігаються як сімейна реліквія і передаються з покоління в покоління. І якщо вони збереглися у доброму стані, ми готові їх викупити.

Питання де продати ікону в Києві – досить складне та багатогранне. Адже завжди хочеться отримати гідну оплату за проданий витвір мистецтва, який до того ж має історичну цінність. І тут потрібно правильно розуміти реальну вартість, щоб не стати жертвою усіляких аферистів, які прагнуть викупити дорогу реліквію дешево. Перед тим, як зважитися на такий відповідальний крок, як продаж ікони – потрібно звернутися до кваліфікованих і порядних оцінювачів, які назвуть реальну ринкову вартість предмета.

Скупка ікон – один із основних напрямків нашої діяльності. На відміну від багатьох конкурентів, ми не маємо наміру занижувати ціну святої реліквії з метою наживи. Наша мета – викупити у Вас ікону в хорошому стані, провести професійну реставрацію (якщо така буде потрібно) та передати святиню людям, які її любитимуть і почитатимуть. Компанія «History» готова зробити безкоштовну оцінку ікон.

Оцінка ікон

На вартість ікони впливає багато факторів. Насамперед, це її вік. Скуповування старовинних ікон зазвичай проводиться за достатньою високою ціною. Особливо високо цінуються ікони XVI, XVII, XVIII та XIX століть. Якщо ікона написана будь-яким відомим майстром, її вартість буде вищою. Також має роль та матеріал виготовлення. Ікона може бути інкрустована золотом, сріблом і дорогоцінним камінням, що також підвищить її вартість. В цілому, на антикварну та ринкову ціну реліквії впливатиме безліч нюансів, серед яких і стан рами, наявність або відсутність тавра автора. Тому ми готові зробити безкоштовну оцінку вартості Ваших ікон по фото та викупити їх за найвищою ціною.
Продати
Хочете продати антикваріат?
Заповніть коротку форму і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!
Ваш предмет
Завантажте фото, якщо є
У будинку погасли вогні, лише біля ікони лампада мерехтить.
Олег Петрович Скобля протоієрей Російської православної церкви, співак, музикант, поет
Старовинні ікони – це не тільки вироби надзвичайної краси. Вони є також найважливішою історичною та культурною спадщиною, яку важливо і потрібно зберегти, і передати нащадкам. І ми готові взяти на себе цю важливу і відповідальну місію, щедро віддячивши Вам.

Також для нас може представляти інтерес деяке церковне начиння, що має історичну та антикварну цінність. Якщо у Вас є така – надсилайте фото для оцінки нашим експертом.
Які ікони ми купуємо?
Насамперед, нас цікавлять старовинні ікони різних сюжетів та шкіл. Нам можна продати ікони, виконані різними техніками на дошці, папері, металі, емалі. Детальнішу інформацію Ви можете отримати, звернувшись до нас за телефоном (098) 519-78-78.
Чи можливий виїзд оцінювача для оцінки вартості старовинної ікони з подальшою її покупкою?
Якщо ікона, що є у Вас, досить великих розмірів, або ж Ви не хочете або просто боїтеся її транспортувати, то ми готові виїхати до Вас практично в будь-яке місто України. Але перш, нам все одно буде потрібно зробити попередню оцінку по фото. І якщо Ваш експонат буде нам цікавим – немає проблем. Ми приїдемо до Вас у місто та здійснимо угоду на місці. Ми можемо гарантувати безпеку та юридичну чистоту угоди.

Детальніше про ікони

Детальніше про ікони

Передзвонимо за 5 хв
Залиште номер і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!
Також Ви можете зателефонувати нам самостійно
+380 (99) 519 78 78; ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀+380 (98) 519 78 78
Зв'яжіться з нами!
Telegram WhatsApp Viber Mail Phone