Перезвоним за 5 мин
Оставьте номер и мы свяжемся с Вами в течение 5 минут!
Также Вы можете позвонить нам самостоятельно
+380 (99) 519 78 78; ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀+380 (98) 519 78 78

Скупка антикварного срібла

Срібло
Срібло відоме людству від початку існування нашої цивілізації. Прикраси з цього благородного металу носили фараони стародавнього Єгипту, а доблесні воїни Римської Імперії заліковували ним рани. В наш час срібло застосовується для виготовлення ювелірних прикрас, столових приладів, а також у багатьох сферах виробництва, мистецтва та побуту.

Також срібло – досить вигідна інвестиція з низьким порогом входу, адже грам цього дорогоцінного металу коштує зовсім небагато, а попит на нього є у всі часи.
Срібло
Срібло відоме людству від початку існування нашої цивілізації. Прикраси з цього благородного металу носили фараони стародавнього Єгипту, а доблесні воїни Римської Імперії заліковували ним рани.

В наш час срібло застосовується для виготовлення ювелірних прикрас, столових приладів, а також у багатьох сферах виробництва, мистецтва та побуту.
Також срібло – досить вигідна інвестиція з низьким порогом входу, адже грам цього дорогоцінного металу коштує зовсім небагато, а попит на нього є у всі часи.

Ми спеціалізуємося на сріблі та виробах з нього. тому, готові купити срібло у Вас за найвигіднішою ціною. Нас цікавлять не лише різні прикраси та срібне начиння. Також Ви можете продати срібло і у вигляді брухту 875, 925 або 999 проби – ми з радістю купимо його на вагу за досить вигідною вартістю.

Якщо у Вас на руках є готові вироби – просто надішліть нам їхні фото для оцінки. Цілком можливо, що вони матимуть також антикварну цінність, і ми зможемо здійснити прийом срібла за досить вигідною для Вас ціною.

Оцінка срібла

Ціна прийому срібла залежить від багатьох факторів. Тут важливо розуміти, з чим ми маємо справу - з простим брухтом, який буде викуплений на вагу з точністю до грама, або з готовим виробом, що має культурну або історичну цінність.

Ціна брухту срібла залежить від проби металу та середньоринкових значень. Вона змінюється буквально кожен день, тому для її уточнення прохання звертатися до нас у телефонному режимі.

Що ж до скупки антикварного та царського срібла, то тут важливо бачити детальні фото виробу для здійснення його попередньої оцінки. Срібні монети, церковне начиння, антикварне та царське срібло 84 проби – все це може бути оцінено досить високо за умови наявності колекційної чи історичної цінності.
Продати
Хочете продати антикваріат?
Заповніть коротку форму і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!
Ваш предмет
Завантажте фото, якщо є
Золото та срібло за своєю природою не гроші, але гроші за своєю природою – золото та срібло.
Карл Маркс
Нам можна продати старовинне срібло як готових виробів: столове срібло, портсигари, табакерки, статуетки, підсклянники, монети. Також ми охоче купимо у Вас лом срібла у будь-якому стані.

Скупка срібла у Києві

Ми можемо купити у вас:

Банківське срібло у вигляді злитків

Ювелірне срібло – сюди ж брухт 875, 925 та 999 проби.

Срібні монети часів Російської Імперії, СРСР та незалежної України.

Столові прилади зі срібла часів Царської Росії та СРСР.

Викуп срібла нашою компанією – процес настільки простий і швидкий, що займає набагато менше часу, ніж у ломбардах та антикварних лавках, а живих грошей на руки Ви отримаєте набагато більше, оскільки наша мета – придбати у Вас якісне срібло за адекватною ціною, а ціль ломбарду – купити його за максимально низькою вартістю. Тому, якщо Ви наважилися здати якісь срібні вироби або брухт, краще відразу несіть це все до нас, попередньо відправивши фото пропонованого лота.

Вироби з клеймом 875, 925, 999 проби ми викуповуємо за ціною виробу (на відміну від ломбардів). Дорогоцінне каміння, яке є у виробі або акуратно виймається і повертається Вам, або оцінюється окремо від самого виробу. Навіть якщо на запропонованому Вами виробі немає тавра із зазначенням проби – це не проблема. Ми розглядаємо та викуповуємо навіть такі варіанти без втрати вартості.
Яка ціна у нас на скупку срібла?
Вартість викупу Вашого брухту або виробу розраховується індивідуально виходячи з багатьох факторів, таких як проба, стан виробу, його вага, історична чи нумізматична цінність.
Яке срібло ми не купуємо
Це технічне срібло (кабель, обплетення, різні сплави срібла з міддю та іншими металами). Все це нас точно не цікавить. Також ми не розглядаємо срібло сумнівної якості та походження, яке не проходить тест реагентами.

Детальніше про срібло

Детальніше про срібло

Передзвонимо за 5 хв
Залиште номер і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!
Також Ви можете зателефонувати нам самостійно
+380 (99) 519 78 78; ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀+380 (98) 519 78 78
Зв'яжіться з нами!
Telegram WhatsApp Viber Mail Phone