Перезвоним за 5 мин
Оставьте номер и мы свяжемся с Вами в течение 5 минут!
Также Вы можете позвонить нам самостоятельно
+380 (99) 519 78 78; ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀+380 (98) 519 78 78

Скупка орденів, медалей, знаків та нагород

Нагороди
Нагородні знаки існують ще з давніх-давен. Найчастіше, подібні відзнаки знаходять своє застосування у військовій справі, в арміях різних країн світу. Також часто нагородами відзначаються найкращі працівники заводів, різних державних організацій та відомств.

Нагороди та значки у тому чи іншому вигляді були присутні на всьому протязі задокументованої історії.
Нагороди
Нагородні знаки існують ще з давніх-давен. Найчастіше, подібні відзнаки знаходять своє застосування у військовій справі, в арміях різних країн світу. Також часто нагородами відзначаються найкращі працівники заводів, різних державних організацій та відомств. Нагороди та значки у тому чи іншому вигляді були присутні на всьому протязі задокументованої історії.


Одним з основних напрямків діяльності нашої компанії є купівля нагород та відзнак радянської епохи та різних країн світу. Також нас цікавлять нагороди Царської Росії, Німеччини та інших держав. Ми можемо розглянути для придбання ордени і медалі, військові, трудові чи спортивні відзнаки. Також нас цікавлять жетони, медальйони та значки. Не залишаємо поза увагою також документи, які додаються до тієї чи іншої нагороди. Вони лише збільшать вартість лоту.

Купівля медалей та значків

У сферу наших інтересів входить безліч різних нагород, значків і відзнак, а також документи до них.

Ордени Царської Росії

Нагородна система Російської імперії включала: орден Святої Великомучениці Катерини, орден Святого Апостола Андрія Первозванного, орден Святої Анни, орден Святого Олександра Невського, військовий орден Святого Великомученика і Побєдоносця Георгія, орден Святого Равноапона Первозванного, орден Святої Великомучениці Катерини, а також орден Білого Орла.

Ми готові купити нагороди, які наведені вище.

Оцінка нагород

Компанія «History» надає послуги зі скуповування нагород, медалей часів СРСР та Царської Росії. Якщо у Вас є такі раритети – ми готові їх уважно розглянути і запропонувати кращу вартість на ринку антикваріату. Просто надішліть нам фото свого лота, і ми безкоштовно оцінимо його вартість, яку повідомимо Вам у телефонному режимі.
Продати
Хочете продати антикваріат?
Заповніть коротку форму і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!
Ваш предмет
Завантажте фото, якщо є
Нагорода за виконаний обов'язок – можливість виконати наступний.
Джордж Еліот

Медалі Царської Росії

Скупка медалей часів Царської Росії 1702 - 1917 рр.. також належить до сфери наших інтересів. Ми розглянемо коробки до нагород, колодки, стрічки та документи. Також ми можемо купити у Вас знаки та жетони царської епохи.

Ордени СРСР

Як відомо, радянська влада не скупилася на ордени, проте отримували їх лише за особливі заслуги перед Батьківщиною. Військові, трудові та навіть материнські. Усе це представляє для нас великий інтерес. Особливо, якщо нагороду підкріплено грамотами, посвідченнями та іншими документами. Ми розглядаємо до покупки такі лоти, як: Орден Червоного прапора, Леніна, Орден Червоної Зірки, Ордену Суворова, Кутузова та багато інших.

Медалі СРСР

Військові, трудові, відомчі, ювілейні та ін. Нам Ви зможете продати багато нагород радянської доби. Медаль «За Відвагу», «За Бойові заслуги», медалі за оборону Ленінграда та Москви та багато інших ми також готові оцінити та викупити. Також нам будуть цікаві значки та жетони часів СРСР.

Іноземні нагороди

Деякі експонати можуть представляти великий колекційний інтерес. До них можна віднести медалі різних країн-учасників першої та другої світових воєн.
Які нагороди купуємо?
Нам Ви можете продати ордени та медалі СРСР, часів Російської Імперії. Також готові розглянути нагороди незалежної України.
Як продати медалі у Києві?
Просто надайте нам фото нагороди для оцінки. Ми ознайомимося з лотом та зробимо пропозицію за ціною. Якщо вона Вас влаштує, зможемо здійснити угоду у нашому офісі.

Детальніше про нагороди

Детальніше про нагороди

Передзвонимо за 5 хв
Залиште номер і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин!
Також Ви можете зателефонувати нам самостійно
+380 (99) 519 78 78; ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀+380 (98) 519 78 78
Зв'яжіться з нами!
Telegram WhatsApp Viber Mail Phone